návrat na hlavní stranu

Tento nezávislý server mapuje kulturní, sportovní a společenský život v České republice, členské zemi UNESCO.

Tradiční plavba kuriózních plavidel

V sobotu 1. září 2007 se ve Vyšším Brodě uskuteční 29. ročník PLAVBY KURIOZNÍCH PLAVIDEL. Již tradiční veřejná plavba kuriózních, zvláštních, reklamních nebo alegorických plavidel všeho typu a druhu, jež se udrží na hladině řeky Vltavy startuje ve 13.27 hodin v kempu pod hrází.
Po obvyklých ceremoniích a zápisu plavců putují plavidla do Rožmberka nad Vltavou, cestou však musí překonat několik jezů, které zajisté prověří nejen jejich plavidla, ale i lodivodský um.

Všichni odvážní plavci toužící po troše adrenalinu, nemusí být pouze pasivními diváky, ale mohou se aktivně zapojit do bujarého veselí, panujícího po celou dobu akce.

Po splutí všech plavidel do Rožmberku se pokračuje v kempu ve Vyšším Brodě vyhlášením výsledků a udělením cen nejúspěšnějším a nejkurióznějším modelům.

Pro letošní rok je navíc vypsaná nová kategorie "MÍ ŠTAMGASTI" - zde mohou pivní štamgasti reprezentovat svou hospůdku. Večer bude vyhlášena hospůdka, která má nejlepší plavce.

Pak už je na programu večerní country, k poslechu a dobré náladě bude hrát skupina BRYČKA. Neváhejte a přijďte se pobavit!!!
http://www.kuriozniplavidla.cz
Kuriózní plavidla
DALŠÍ INFORMACE: Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism

SOUVISEJÍCÍ TISKOVÉ ZPRÁVY A ČLÁNKY

Zveřejněno 23.08.2007 v 10:56 hodin

Copyright 1998-2024 © Luděk Šorm