návrat na hlavní stranu

Tento nezávislý server mapuje kulturní, sportovní a společenský život v České republice, členské zemi UNESCO.

Prázdninová Kopřivnice

Nevíte, kam na dovolenou, kam na volný víkend? Chcete svůj čas strávit příjemně a zajímavě? A chcete se při tom i dobře pobavit? Pak vám rádi pomůžeme ve vašem rozhodování! Přijeďte k nám do Kopřivnice, malebného města rozkládajícího se na březích říčky Kopřivničky mezi vrchy Bílá hora a Červený kámen.
Proč právě do Kopřivnice? To proto, že 6. a 7. července bude u nás zrovna probíhat 8. ročník hudebního festivalu Šlahouny. V loňském roce již ztratil přívlastek rockový. A také letos se můžeme těšit na další změny. Kromě hlavní scény a tanečního stanu vyroste v areálu letního stadionu ještě třetí scéna, na níž se budou prezentovat méně známé kapely. Skalní fanoušky bezesporu potěší i neuvěřitelná informace, že od letošního roku bude festival prodloužen z jednoho na dva dny.
Že jste v červenci u moře? Tak to můžete zkusit v srpnu! 26. srpna se bude opět konat tradiční Kopřivnická pouť. A to je zatraceně dobrá zpráva hlavně pro děti! No a o pět dní později si u nás potěšíte svá srdíčka vy všichni, kteří obdivujete tatrovácké "veterány", neboť od 31. srpna až do 2. září se zde jedou automobilová rally "International Tatra Veteran Rally Beskydy" a "Memoriál Josefa Veřmiřovského".
Tak uznejte sami - to si přece nemůžete nechat ujít!

Vladan Jílek

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Městské informační centrum Kopřivnice

SOUVISEJÍCÍ TISKOVÉ ZPRÁVY A ČLÁNKY

Zveřejněno 23.05.2001 v 09:51 hodin

Copyright 1998-2024 © Luděk Šorm